İKAMET İZNİ
Randevusu İçin

ÇALIŞMA İZNİ
Randevusu İçin

MERKEZ OFİS ADRESİMİZ

Molla Gürani Mahallesi Oğuzhan Caddesi No:32/A Fatih, İstanbul

Mail Adresimiz

randevu@turkpermit.com.tr

Göç İdaresinden E-İkamet Randevu Belgesi Almak İçin Bilgilendirme

Göç İdaresinden E İkamet Randevu Belgesi Almak İçin Bilgilendirme Göç İdaresi Randevu sistemi, Göç İdaresi Genel Müdürlükleri aracılığı ile yabancı uyruklu kişilerin aşağıdaki şu bilgilere ulaşmasına olanak sağlamıştır.
İkamet izni almak isteyen ve Türkiye’de kalıcı bir şekilde yaşamak isteyenler için https://e-ikamet.goc.gov.tr adresinden ikamet izni hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılmaktadır.
Alınabilecek İkamet izini türlerinin detaylarına yer verilmektedir. İkamet izni başvurularının nasıl yapıldığı ve ne kadar sürede sonuçlandığı hakkında bilgilendirmeler https://e-ikamet.goc.gov.tr adresinde ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır. İkamet başvurusu yapmak isteyen kişilerden Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından talep edilen belgelerin detaylı https://e-ikamet.goc.gov.tr adresinde bulunmaktadır. İkamet başvurusunda bulunduktan sonra ödenmesi gereken harç miktarlarının ne kadar olduğuna dair bilgi akışı sağlanır.
Göç idaresi randevusu oluşturmak için https://e-ikamet.goc.gov.tr adresinden kendiniz yapabileceğiniz gibi www.turkpermit.com.tr adresimiz üzerinde form doldurabilir ya da 0 (850) 888 0 157 numaraları çağrı merkezimiz üzerinden şirketimize ulaşmanız durumunda 1950 Tl danışmanlık ücreti karşılığında size destek olabiliriz.
Göç İdaresi Genel Müdürlükleri’ne ikamet başvurusunda bulunacak olan yabancı uyruklu vatandaşların randevu bilgilerinin eksiksiz ve doğru şekilde bildirilmiş. Başvuru türü gibi seçeneklerde hata yapılmaması gerekmektedir.
Türk Ceza Kanunun 206. maddesi'ne göre yalan beyanda ve sahte belgelendirmelerle başvuruda bulunan kişilerin ikamet başvuruları reddedilecektir. İkamet izni verilmiş olup saha sonradan sahte belge ve yalan beyana rastlanılması durumunda da ikamet izni iptal edilerek ilgili şahıslar hakkında sınır dışı işlemleri başlatılacaktır.