logo

Copyright ©2018 TürkPermit

YABANCILAR TÜRKİYE'DE PEŞİNATSIZ EV ALABİLİR.

Türkiye'de yaşayan yabancılar veya Türkiye'de ev satın almak yabancıların merak ettiği konulardan bir diğer konu ise; banka kredisi ile ev almak. Türkiye'de ikamet izni veya çalışma izni bulunan yabancı, hayatını burada devam ettirdiği için tüm yatırım ve yaşam alanlarını Türkiye'de kurmak istiyor.

Bankalar yabancılara kredi vermek taraftarı değil. Kısaca söylemek gerekirse yabancının olası bir sınırdışı edilme, ülkesine geri dönme ihtimaline karşın ödemeyi alamayacaklarından dolayı kredi vermiyorlar. Fakat yabancıların ev alması için farklı çözümler bulunuyor. Bu aşamada Türkpermit'in sizlere bir çözüm önerisi var.

FUZULEV ile Turkpermit'in ortak çalışması ile, anlaşmalı olduğumuz şubelerden Turkpermit'in aracılığı ile gittiğinizde indirimli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. 

* 500.000 TL' ye kadar sisteme ortak oluyorsunuz, sizden ilk etapta bir organizasyon ücreti alınıyor. kalan ödemeler sizin gücünüze göre taksitli olarak 3000 tl,5000 tl,6000 tl gibi ödeyebilirsiniz.

3 ay ile 36 aya kadar kuraya katılıyorsunuz ve sınunda ev sahibi olabiliyorsunuz. BBDK yani, Bankalar Birliği'nin güvencesi altındaki bu sistemden yararlanmak istiyorsunuz iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

Etiketler:

Yorumlar
Yorum Yapın