logo

Copyright ©2018 TürkPermit

Yabancıların İkamet İzni Randevuları Posta İle Gönderilmeye Başlandı

İstanbul Göç İdaresinden 2019 yılı Aralık ayı ile 2020 yılı Mart ayı arasındaki alan yabancıların ikamet izni randevuları;

Göç idaresi tarafından yapılan bir duyuru ile Covit 19 virüsü nedeniyle 1 Haziran 2020 ile 17 Ağustos 2020 arasına ertelenmişti.

Covit 19  virüs etkinliğinin uzun sürmesi nedeniyle İstanbul Göç İdaresi tekrar bir duyuru yaparak 1 Haziran 2020 ile 17 Ağustos 2020 arasındaki yabancıların ERTELENMİŞ  olan tüm ikamet izinleri randevularının İstanbul Göç İdaresi’ne posta yolu ile gönderilmesi kararını aldı.

Türkpermit olarak yaptığımız çalışmalarda; bize danışan tüm müşterilerimizin dosyalarını eksiksiz olarak hazırlıyoruz göç idaresinin istemiş olduğu formatta; randevu belgesi, sigorta belgesi, pasaport fotokopisi, ikamet izni fotokopisi, biyometrik fotoğraf, harçlar ve ödeme makbuzları ile birlikte imzaların tamamlanmasından sonra evraklar posta yolu ile İstanbul göç dairesinin ilgili ilçe grup başkanlıklarına değerlendirilmeleri üzerine gönderiliyor.

 

Türkpermit olarak takip ettiğimiz müşterilerimizin işlerini sonuçlandırdığımız gibi, farklı firmalardan randevu almış sigorta yaptırmış ya da kendisi sigortaya randevu işlemlerini gerçekleştirmiş ama bundan sonrasının Türkpermit tarafından takip edilmesini isteyen kişilere de yardımcı olarak işlemlerinin sonuçlandırılmasına vesile oluyoruz.

 

Bu anlamda ikamet izni randevu belgelerini eksiksiz olarak göç idaresine göndermek isteyen yabancıların belirlenen tarihlerden en az bir hafta önce Türpermit e evraklarını teslim ettikleri zaman, işlemleri sorunsuz olarak Türkpermit tarafından sonuçlandıracaktır.

 

Göç idaresi genel müdürlüğü ikamet izinleri randevu tarihlerine dikkat edilmesini istiyor. Gönderilecek postaların zamanından önce ya da zamanından geç gönderilmemesine mutlaka buna dikkat edilmesini vurgulamakta,

           

İşlemlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için bir an önce Türkpermit le iletişime geçmenizi ısrarla tavsiye ederiz.

 

Murat ERŞAHİN

Paylaş:

Etiketler:

Yorumlar
  • Gahryman Beshimov:
    17.09.2020 14:32:42

    Ben oturma izin uzaltma başvuru yaptım sonucu öğrenmek e

  • Gahryman Beshimov:
    17.09.2020 14:33:13

    Ben oturma izin uzaltma başvuru yaptım sonucu öğrenmek e

Yorum Yapın